להצעת מחיר

לפרטים\הצעת מחיר
שם:
טלפון:
מייל:
כתובת:
הודעה:
שלח נקה טופס


ריהוט מוסדי

היום קיימת חשיבות ומודעות רבה לעיצוב הריהוט בביתנו כאשר אנו משפצים את הבית כל מדריכי הקניה והמדריכים לעיצוב הבית מדגישים את החשיבות שבלקיחת כיוון ראשוני ותכנון מראש בהצבת הריהוט בהתאמה לשאר העיצוב. כך ואולי אף יותר יש צורך בהקפדה על ריהוט מוסדי. כאשר יש לעצב ריהוט משרדי ו או מוסדי בכל ארגון שהוא, יש לתכנן זאת בקפידה כאשר כאן על בעלי הארגון להקפיד על הרבה יותר פרטים ובתוך כך על העיצוב.
ריהוט מוסדי הוא למעשה כל מה שנמצא בכל ארגון כמו מרפאה, משרד, בתי ספר ואפילו מסעדות ופאבים. ריהוט מוסדי בארגונים אלה למעשה כולל את כל מה שאינו הקירות של החדר.. החל מהשולחנות והכסאות באותו משרד כלה במדפים ובדלפקים שבסופר ועד לוילונות והמנורות המוסיפות לעיצוב של בית הקפה המקומי.
יש שיאמרו כי עלינו להקפיד בעיצוב ותכנון של כל ריהוט בכל מקום ובעיקר בביתנו כי זה המקום שבו אנחנו חיים ולאו דווקא ריהוט מוסדי בארגון כלשהו, אך ההקפדה המדוברת מתחילה בחוקים מסוימים שעליהם להקפיד לפני הכל, למשל בארה"ב כאשר מקימים חנות חדשה ובה שירותים לרווחת הקהל חלה חובה לקיים שירותים מתאימים לנכים ובכלל גישה נוחה לנכים, גם המתקנים המהווים גישה נוחה לנכים הם חלק מתוך ריהוט מוסדי. כאשר הקפדה נוספת שבעלי ארגון צריכים לקחת בחשבון היא על השירות הניתן ללקוח, לדוגמא במרכז שירות לקהל בחברות הסלולר עליהם להקפיד על כיסאות נוחים לישיבה זמנית בהמתנה, מחיצות שבין דלפק לדלפק בכדי ליצור פרטיות עבור הלקוחות כאשר הם יושבים עם המוכר או נציג השירות, אגב בבנקים יש הקפדה על כך במיוחד שכן מדובר בחיסיון לקוח, בכדי שלקוחות אחרים גם לא יראו מה נעשה בחשבון של זה היושב במקביל אליהם.
בנוסף לסוג רכישת ריהוט מוסדי יש לתכנן את דרך הצבת ריהוט מוסדי בחלל החדר המיועד, ויש לבדוק האם אנו מנצלים דיו את החלל, האם כבדוגמת מרכז השירות, קיימת גישה נוחה ללקוחות לעבור בין הדלפק לעמדת הקפה ובכניסה וביציאה יש מספיק מקום הליכה ללקוחות הנכנסים והיוצאים במקביל ? האם לקחנו בחשבון גם ימים בהם יש יותר לקוחות מהרגיל? בדרך כלל במקומות כאלה ריהוט מוסדי מוקפד על נוחות אך גם על פשטות בתכנונו – יש לשים דגש שפשוט בפרקטיות של ריהוט מוסדי אינה בהכרח פשטות בעיצובו. כסאות במרכז שירות אינם יכולים להיות מוצמדים לרצפה או להיות כבדים כמו הספסלים שבפינות ההמתנה במרפאות למשל. אם כן ריהוט מוסדי מתאפיין בשלל רבדים ומהווה חשיבות רבה בכל ארגון, ריהוט מוסדי צריך להיות מתוכנן בקפידה ובהתאמה ללקוחות של הארגון כמו גם לעובדי הארגון, לדוגמא יש להקפיד כי לקופאי בסופר יהיה נוח במקום הישיבה שלו והכסא שלו יהיה גבוה יותר ובשונה מהכיסא של פקידת הקבלה במשרד. כל זאת ועוד לא דברנו כלל על עיצוב של ריהוט מוסדי בהתאמה בין ריהוט כזה ואחר וכמובן בהתאמה לסוג השירות הניתן במקום והאווירה שבעלי הארגון ירצו ליצור באותו הארגון.